הוצאה לפועל הינו גוף אשר נכנס לפעולה כאשר, ישנם מנהלים או אזרחים אשר לא מתנהלים באופן נכון עם הרכוש או העסק שלהם והינם נקלעים לחובות בגדלים עצומים שלא נותר פיתרון חוץ מלעקל את הנכסים שלהם ולפעול בדרכים אשר מגבילים באופן משמעותי את האדם אשר נקלע לחובות אלו, כגון: איסור יציאה מהארץ, שלילת רישיון הנהיגה, לקיחת הרכב הפרטי ועוד.

כאשר נקלעים למצבים אלו ישנו צורך לשכור את שירותיו של עורך דין אשר מתמחה בתחום הוצאה לפועל ופשיטות רגל גדולות. לעורך דין זה, ישנו הידע הנדרש על מנת להקל על מצבו של הלקוח בעל החובות. עורך הדין יעניק ללקוח את סל הכלים הנדרשים כדי לצאת מהבור אשר נקלע אליו ולהתמודד מול הנושים בסיפור. כמו כן, תפקידו של עורך דין זה הינה ללוות את הלקוח בתהליך ולעזור לו מול הבנקים והאנשים אשר קיים לו חוב אצלם.

כמו כן, ישנם מצבים בהן עורך הדין יעזור ללקוחות אשר רוצים לממש זכות אשר חייבת להם ולקבלה, כגון: שטר חוב או המחאה אשר ניתנה להם וזכותם לממשה למרות שלא קיים עליהם הכיסוי הנדרש. כאשר, תקלעו למצב בו תצטרכו להשתמש בגוף ההוצאה לפועל בכדי לקבל דבר מה או לחילופין מהצד בו רשות האכיפה והגבייה פשוט תגיע אליכם בכדי לשלול מימכם דברים אשר נמצאים בבעלותכם הפיתרון האולטימטיבי ביותר לביצוע התהליכים מול הגופים הללו יהיה לשכור את שירותיו של עורך דין לענייניי הוצאה לפועל כך שתוכלו לקבל את המיטב בשני המצבים.