אם ברצונכם לבצע השקעה הקשורה לרכישת נכס כלשהו ישנו צורך לבצע תהליך שנקרא עסקת נדל"ן. נדל"ן הינו בעצם נכס או מקרקעין אשר נמצא ברשות אדם וכוונתו הינה או להניב רווחים לבעל הנכס או לשמש אותו למגוריו ועסקיו הפרטיים. כאשר מחברים את הנדל"ן עם תחום תכנון ובנייה הכוונה היא לרכישת שטח עליו יוקם מבנה כלשהו אשר ישמש את בעל השטח והנכס לרוב למען, הכנסה כלכלית או הגשמת חזון כלשהו בנוגע למגורים שלו.

כאשר מבצעים את אותן רכישות נדל"ן יש לבצע את התהליך באופן חוקי וכמובן חכם ויעיל. לכן, ישנה המלצה מעבר לכך שלשלבים מסוימים בתהליך יהיה חובה שעורך דין נדל"ן ייקח בהם חלק שאלו לא יהיו רק שלבים מסוימים אלא, שעורך דין זה ייתן מענה ופתרונות עוד מהרגע הראשוני בו בכלל אנחנו מעוניינים לרכוש שטח כלשהו. עורך דין נדל"ן- מייעץ איזה שטח כדאי, עורך את החוזים הנדרשים לתהליכים, דואג לתחום המיסוי והמשכנתאות מול הבנקים ועוד. כמו גם, ברגע שמתבצעת בנייה הוא מלווה את כל תהליך תכנון הבנייה מהשלבים הראשונים כך שתתבצע על פי התקנות המעוגנות בחוק וההיתרים הנדרשים של הבנייה.

כאשר הנכם נמצאים בתהליך רכישה או בנייה עליכם לשכור את שירותיו של עורך דין הנדל"ן מכיוון, שברשותו כל המידע המקיף והיכולת הנדרשת כדי, לדאוג לכך שלא תוציאו כסף מיותר או תעבדו באופן לא תקני ושכל השלבים בין אם זה תהליך הרכישה או תכנון הבנייה יתבצעו באופן חוקי ויעיל.