קישורים מומלצים: הובלה במרכז מדיום

כאשר מתכננים לרכוש דירה או שטח קרקע לבנייה אשר ישמשו כנכס להשכרה או לשימוש פרטי ההחלטה הכי חכמה תהיה לשלב בתוך התהליך אדם אשר מומחה בתחום והינו- עורך דין נדל"ן. כאשר מקבלים החלטה על סוג זה של רכישה האדם שהכי נכון לעבור איתו את כל התהליך יהיה עורך דין נדל"ן עקב , הידע העצום שקיים אצלו לגבי כל האלמנטים הנלקחים בחשבון בעת הרכישה כגון: מיסוי על השטח, האם משתלמת לנו הרכישה מבחינת מצב השוק, יצירת חוזים באופן חוקי ואמין, קשר התשלום מול הבנק או מול הלקוח ועוד.

לרוב יש נטייה לאנשים לחשוב שתפקידו של עורך דין נדל"ן, נכנס לפועל רק בעת הרכישה עצמה בשלב בו, צריך לחתום על המסמכים והחוזים אך, מומחיותו הרבה יותר גדולה ותרומתו משמעותית ביותר לכל התהליך עצמו מהשלב הראשוני שבו עדיין קיימת התלבטות לגבי הנכס או השטח הרצוי ולהמליץ על הכדאיות שלו. כאשר הולכים לבצע השקעה גדולה חשוב להתייעץ ולשלב בתהליך אדם שיכול לתת את המענה המשתלם ביותר ומינימום סיכונים .

הכוח שקיים לעורך דין נדל"ן בעת רכישה יהיה הרבה יותר גדול מהכוח של הלקוח שלו מכיוון, שלו יש את הקשרים הנכונים והידע המתבקש להפוך את התהליך להרבה פחות מסורבל. מעבר לכך, שהוא יודע בדיוק מה החוק דורש ואיך לגרום לצמצום עלויות במיוחד בכל הקשור למיסוי והתפקיד שלו לא מתחיל ונגמר בעריכת החוזה. לכן, אם הנכם מתכננים רכישה הצעד הנכון ביותר יהיה לשכור את שירותיו של עורך דין נדל"ן.